Nejlepší


Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kravička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kravička k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka kravičky pro děti. Obrázek kravičky ke stažení a vytištění. Omalovánka kravička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kravička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravička - A5            Omalovánka - Kravička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kravička, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kravička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kravičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, pastelky, křídy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kravička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kravičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, olejové pastely nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, zvířata a pochopitelně i kravičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání či druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Doba ledová, Simpsonovi a Batman. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, houby, mašinka, sněhulák nebo astronaut. Užijte si omalovánku kravičky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů