Nejstahovanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka krab zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem krab k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka krab je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krab - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Krab - A5            Omalovánka - Krab - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krab patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Zvířata, obrázek, zdarma, pro děti, online, k tisku, Krab

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krab k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s krabem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, tempery, tužky nebo též uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku krab lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s krabem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i krab :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Hello Kitty, Popelka a Shrek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, miminko, astronaut, dinosauři či astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krab.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů