Top obrázky


Obrázek štěněte

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kozlík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kozlík k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek kozla k vybarvení patří mezi oblíbené zvířecí omalovánky. Omalovánka kozlík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kozlík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kozlík - A5            Omalovánka - Kozlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kozlík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, zdarma, online, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení, Kozlík, Zvířata

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kozlík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kozlíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tužky, umělecké tužky, vodové barvy nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kozlík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kozlíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i kozlík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Lego příběh, Ledové království a nebo Angry birds. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: piráti, pes, loď, sněhulák či netopýr. Ať omalovánka kozlík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů