Nejhledanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem koza k obarvení pro holčičky i chlapečky. Koza je užitečné domácí zvíře poskytující mléko. Koza je typická svým mečením a charakteristickým zápachem. Omalovánka koza je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Koza - A5            Omalovánka - Koza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Koza, obrázek, online, obrázky, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vytištění, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Koza k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kozou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, fixy, grafitové tužky a nebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek koza lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kozou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, akrylové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i kozu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Bugs Bunny, Šmoulové a Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, kočka, princezna, astronaut a dinosauři. Věříme, že se vám obrázek kozy bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů