Výběr omalovánek


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem kolouch k obarvování pro malé caparty. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kolouch, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolouchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, vodové barvy, fixy či pastelky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku kolouch lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kolouchem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy sportů anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Popelka, Gormiti případně Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, Santa Klaus, princezna, traktor nebo též slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kolouch.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů