Nejlepší


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek jukeboxu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka ježek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem ježek k omalování pro dívky i chlapce. Ježek je populární zvířátko mající bodliny které ho chrání před nepřáteli. V pohádkách si na bodlinách nosí jablíčko, ale ve skutečnosti se živí hmyzem. Omalovánka ježek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježek - A5            Omalovánka - Ježek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázky, Zvířata, pro děti, Ježek, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Ježek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ježkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, zvýrazňovače, olejové pastely a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku ježek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ježkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i ježek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různé kytky nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy My little pony, Krtek, Tom a Jerry a nebo Spiderman. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: princezna, lokomotiva, netopýr, loď nebo miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ježkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů