Doporučené


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná Jezdec na koni ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, k tisku, obrázek, zdarma, Jezdec na koni, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, online, ke stažení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Jezdec na koni k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Jezdec na koni je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, temperové barvy, vodové barvy nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku Jezdec na koni lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Jezdec na koni má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Shrek, Barbie nebo Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: liška, traktor, hasiči, lokomotiva s vagónky a kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Jezdec na koni líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů