Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ještěrka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem ještěrka ke kreslení pro naše zlatíčka. Ještěrka, nejspíš Varan. Omalovánka ještěrka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ještěrka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ještěrka - A5            Omalovánka - Ještěrka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ještěrka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, Ještěrka, Zvířata, obrázek, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Ještěrka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ještěrkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, uhly, olejové pastely případně voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek ještěrka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ještěrkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ještěrku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, postavy z pohádek nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Krtek, Bugs Bunny, Batman a Včelka Mája. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: slon, lokomotiva, mašinka, traktor či lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s ještěrkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů