Nejstahovanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem jelen k obarvování pro naše milé prcky. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí, Jelen, k vybarvení, Zvířata, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jelenem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, vodové barvy, pastelky případně křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek jelen lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jelenem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tempery a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmenka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Ledové království, Mašinka Tomáš nebo též Mickey mouse. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, raketa, princezna a princ, pes nebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jelen.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů