Výběr omalovánek


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jehňátko k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná jehňátko ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka jehňátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Zvířata, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, online, Jehňátko, ke stažení, zdarma, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jehňátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s jehňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, křídy, zvýrazňovače či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jehňátko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s jehňátkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tempery, olejové pastely nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, zaměstnání a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Batman, Tom a Jerry případně Hledá se Nemo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, auta, psi, auto a astronaut. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka jehňátka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů