Výběr omalovánek


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka jaguár k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem jaguár k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka jaguár je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jaguár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Jaguár - A5            Omalovánka - Jaguár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jaguár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, obrázky, obrázek, zdarma, online, k vybarvení, pro děti, k tisku, k vytištění, ke stažení, Jaguár

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jaguár k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jaguárem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, voskové tužky nebo také temperové barvy. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Omalovánku jaguár lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jaguárem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, zvýrazňovače či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i jaguár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kačer Donald, Krtek, Madagaskar a Monster high. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, lokomotiva, princezna, hasiči anebo Santa Klaus. Ať omalovánka jaguár přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů