Top obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem hrošík k obarvování pro naše ratolesti. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Hrošík, k vybarvení, obrázek, obrázky, online, zdarma, k vytištění, Zvířata, k tisku, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrošík k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s hrošíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, pastelky, voskovky nebo také pera. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku hrošík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hrošíkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. temperové barvy, uhly či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Batman, Madagaskar, Šmoulové a nebo Doba ledová. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, plachetnice, hasiči, princezna případně auta. Užijte si omalovánku hrošíka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů