Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka hřebec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená hřebec k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka hřebec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hřebec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hřebec - A5            Omalovánka - Hřebec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hřebec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Hřebec, k tisku, obrázky, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hřebec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hřebcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, tempery, voskové tužky a nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hřebec lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hřebcem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhlíky, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i hřebce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, dopravní prostředky nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Včelka Mája, Barbie, Batman či Popelka. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, princezna a princ, auta, vláček a pes. Nechť omalovánka s hřebcem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů