Nejoblíbenější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hlava lva k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka hlava lva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, pro děti, k vybarvení, k tisku, online, obrázky, k vytištění, zdarma, Hlava lva, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Hlava lva k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pera, pastelky, temperové barvy nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku hlava lva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hlavou lvou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různé sporty nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Asterix a Obelix, Aladin a nebo Rumcajs. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: houby, miminko, Santa Klaus, astronaut nebo také plachetnice. Užijte si omalovánku hlavy lvy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů