Nejstahovanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem gorila k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, Gorila, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s gorilou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky a tempery. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek gorila lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s gorilou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, akrylové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Gormiti, Bořek stavitel, Bugs Bunny nebo Toy Story. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna a princ, Santa Klaus, vláček nebo též liška. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka gorily bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů