Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka gepard k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná gepard k omalování pro děti. Omalovánka gepard je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gepard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gepard - A5            Omalovánka - Gepard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gepard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k vytištění, obrázky, obrázek, Zvířata, Gepard, zdarma, ke stažení, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Gepard k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s gepardem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, pastelky, voskové tužky a uhly. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek gepard lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s gepardem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i geparda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, písmena a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy panenka Winx, Spiderman, Simpsonovi nebo Lego. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, lokomotiva, lokomotiva s vagónky, hasiči anebo astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s gepardem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů