Doporučené


Omalovánka tenistky

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem dromedár k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka dromedár je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Dromedár, Zvířata, k vytištění, zdarma, ke stažení, online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dromedár k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dromedárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, olejové pastely nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dromedár lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dromedárem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů anebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Toy Story, Bugs Bunny nebo Lví král. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: mašinka, slon, princezna, houby a traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dromedáru.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů