Top obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka dinosaurus zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem dinosaurus ke kreslení pro dívky i chlapce. Dinosaurus, nejspíše se jedná o druh Brontosaurus. Omalovánka dinosaurus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaurus - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaurus - A5            Omalovánka - Dinosaurus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaurus patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, k tisku, zdarma, Dinosaurus, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaurus k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pera, uhly, olejové pastely a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku dinosaurus lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskové tužky, pera nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Popelka, Batman, Kačer Donald a Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, pes, houby, plachetnice a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dinosaurus.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů