Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem dinosauříl k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka dinosauříl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, online, ke stažení, Zvířata, Dinosauříl, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, zdarma, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosauřílem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, pastelky, temperové barvy nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku dinosauříl lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dinosauřílem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy či zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Tom a Jerry, Krtek anebo Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: kočka, loď, mašinka, slon nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dinosauřílem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů