Nej omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená dinosaur k vybarvení pro malá děcka. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, Dinosaur, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytištění, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, tempery, tužky, zvýrazňovače nebo také pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Obrázek dinosaur lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dinosaurem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, tempery případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krtek, Tom a Jerry, Monster high nebo Bořek stavitel. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, liška, auta, dinosauři či astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dinosaur.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů