Výběr omalovánek


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dino k vytisknutí

Omalovánka s názvem dino k obarvování pro ratolesti. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, Dino, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek, pro děti, zdarma, k vytištění, Zvířata, obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, olejové pastely, fixky případně pera. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dino lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, kytky anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Gormiti, panenka Winx či Ratatouille. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, auta, slon, lokomotiva nebo též liška. Ať omalovánka dino přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů