Top omalovánky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná chobotnice ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Zvířata, online, k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, Chobotnice, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s chobotnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, pera anebo tempery. Možností je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek chobotnice lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chobotnicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lví král, Monster high, Krteček nebo Barbie. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, astronaut, Santa Klaus, astronaut nebo též sněhulák. Ať omalovánka chobotnice přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů