Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Červ ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka Červ je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Zvířata, obrázky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, Červ, k vytištění, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, pastelky, umělecké tužky či uhly. Potřeb na malování je pro naše milé prcky fakt mnoho Obrázek Červ lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Červem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Krtek, Shrek, Madagaskar a Včelka Mája. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, kočka, plachetnice, Santa Klaus a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Červ.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů