Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka boxer k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem boxer k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka boxer je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Boxer - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Boxer - A5            Omalovánka - Boxer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Boxer patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, k vybarvení, pro děti, k tisku, k vytištění, Boxer, obrázky, obrázek, ke stažení, online, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Boxer k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s boxerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, tempery, tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku boxer lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s boxerem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, pera případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i boxer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání lidí a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ratatouille, Gormiti, Angry birds či Aladin. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, piráti, koně, astronaut nebo též čert. Nechť vám omalovánka s boxerem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů