Nej obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka beta pestrá zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná beta pestrá ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka beta pestrá je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Beta pestrá - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Beta pestrá - A5            Omalovánka - Beta pestrá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beta pestrá patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, Beta pestrá, zdarma, k tisku, Zvířata, online, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beta pestrá k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s betou pestrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, uhlíky, fixy a voskové tužky. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku beta pestrá lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s betou pestrou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, zvířátka a pochopitelně i betu pestrou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy panenka Winx, Krteček, Spiderman nebo také Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: vláček, lokomotiva, pes, princezna a princ či auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku bety pestré.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů