Výběr obrázků


Obrázek jukeboxu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem beruška k omalování pro děti. Omalovánka beruška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k tisku, online, zdarma, k vytištění, Zvířata, k vybarvení, Beruška, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s beruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, uhly, uhlíky nebo fixky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku beruška lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s beruškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, vodové barvy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, čísla a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mickey mouse, Monster high, Simpsonovi nebo také Sněhurka. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: auto, lokomotiva, princezna, vláček a nebo čert. Ať omalovánka beruška přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů