Nej pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná amonit ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka amonit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Amonit, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, online, k tisku, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Amonit k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s amonitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, grafitové tužky, umělecké tužky, fixy a voskové tužky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku amonit lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s amonitem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, grafitové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, zvířátka a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jídla nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Ratatouille, Šmoulové a nebo Doba ledová. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, princezna, sněhulák případně pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou amonita.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů