Nejstahovanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno Y k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Písmeno Y k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka Písmeno Y je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, obrázek, Znaky, k vytisknutí, online, k tisku, Písmeno Y, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Y k vytištění pro děti

Omalovánka s Písmeno Y je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, grafitové tužky, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek Písmeno Y lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Písmeno Y má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, akrylové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Gormiti, Asterix a Obelix, Kačer Donald a Angry birds. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, auta, princezna, vláček a slon. Ať omalovánka Písmeno Y přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů