Nej pět


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka písmeno U k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná Písmeno U k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka Písmeno U je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno U - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno U - A5            Omalovánka - Písmeno U - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno U patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, obrázek, Znaky, ke stažení, obrázky, online, zdarma, k vytištění, Písmeno U, k vybarvení, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno U k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Písmeno U je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, zvýrazňovače, vodové barvy anebo tempery. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek Písmeno U lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Písmeno U má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, fixy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Písmeno U :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Monster high, Krtek, Barbie či Lví král. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, astronaut, lokomotiva s vagónky, slon případně auta. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Písmeno U bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů