Doporučujeme


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem písmeno S ke kreslení pro děti. Omalovánka písmeno S je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno S, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Znaky, online, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem sem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, fixky, vodové barvy a nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno S lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem sem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, květiny, různé kytky a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ledové království, Hello Kitty, Spiderman či Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, mašinka, Santa Klaus, kočka anebo drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno S.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů