Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Q k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Písmeno Q k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Písmeno Q je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Q - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Q - A5            Omalovánka - Písmeno Q - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Q patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytištění, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Písmeno Q, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno Q k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Písmeno Q je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, uhlíky, akrylové barvy případně uhly. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Písmeno Q lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno Q má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, vodové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, druhy jídel a pochopitelně i Písmeno Q :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Včelka Mája, Šmoulové, Batman nebo také Sněhurka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, slon, dinosauři anebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Písmeno Q.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů