Top omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem písmeno P k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění, pro děti, online, k vybarvení, Znaky, Písmeno P, zdarma, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, pastelové tužky, pera nebo fixy. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno P lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmeno P má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různé sporty či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Bugs Bunny, Asterix a Obelix a Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, koně, draci, auto a nebo čert. Užijte si omalovánku písmeno P, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů