Nej pět


Obrázek štěněte

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno O k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem písmeno O k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno O je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno O - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno O - A5            Omalovánka - Písmeno O - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno O patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Znaky, obrázek, Písmeno O, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytištění, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno O k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmeno O je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky a nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku písmeno O lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmeno O má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, jídla a pochopitelně i písmeno O :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy automobilů případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Mickey mouse, Gormiti či Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, vláček, Santa Klaus, pes anebo psi. Nechť vám omalovánka s písmeno O přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů