Nejoblíbenější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno N k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem písmeno N k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno N je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno N - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno N - A5            Omalovánka - Písmeno N - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno N patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Písmeno N, k tisku, online, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Znaky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno N k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s písmenem nem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, tempery, pera a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno N lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s písmenem nem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, voskové tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i písmena n :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Batman, Lví král, Angry birds nebo také Asterix a Obelix. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, Santa Klaus, miminko, princezna nebo mašinka. Nechť vám omalovánka s písmenem nem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů