Top pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná písmeno M ke kreslení pro malé děti. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytisknutí, Písmeno M, zdarma, obrázky, obrázek, ke stažení, Znaky, k tisku, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem mem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, akrylové barvy, uhly nebo též fixky. Potřeb na malování je pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku písmeno M lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem mem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například fixy, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy My little pony, Aladin, Gormiti a Toy Story. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, auta, kočka, traktor nebo také čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem mem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů