Nej obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno L zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem písmeno L k obarvení pro malá děcka. Omalovánka písmeno L je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno L - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno L - A5            Omalovánka - Písmeno L - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno L patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, Znaky, Písmeno L, online, k tisku, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno L k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem lem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky, vodové barvy a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno L lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem lem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, druhy jídel a pochopitelně i písmena l :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Aladin, Angry birds, Lego nebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, princezna, netopýr, auta nebo též drak. Ať si vaše dítě užije obrázek písmena lu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů