Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená písmeno K k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno K je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Písmeno K, obrázek, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Znaky, zdarma, pro děti, online, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem kem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, umělecké tužky, zvýrazňovače a nebo uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno K lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmenem kem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, pastelky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, čísla či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Bugs Bunny, Toy Story nebo též Batman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, astronaut, pes, loď nebo piráti. Věříme, že se vám obrázek písmena ku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů