Nejvyhledávanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno J k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem písmeno J k vybarvení pro děti. Omalovánka písmeno J je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno J - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno J - A5            Omalovánka - Písmeno J - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno J patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Znaky, zdarma, k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, Písmeno J, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Písmeno J k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmeno jí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixky, pera, křídy a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Obrázek písmeno J lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmeno jí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, zvířátka a pochopitelně i písmeno j :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířátka anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Lví král, Rumcajs, Aladin nebo také Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, liška, Santa Klaus, traktor nebo princezna. Nechť vám omalovánka s písmeno jí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů