Top obrázky


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka písmeno I k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Písmeno I k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Písmeno I je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno I - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno I - A5            Omalovánka - Písmeno I - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno I patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, Znaky, obrázek, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, ke stažení, Písmeno I, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno I k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Písmeno I je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, voskové tužky, tempery a pera. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Písmeno I lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno I má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, olejové pastely nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, zvířátka a pochopitelně i Písmeno I :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zaměstnání nebo také rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Kocour Garfield, Bořek stavitel či Rumcajs. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, drak, auta, slon a nebo pes. Věříme, že se vám obrázek Písmeno I bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů