Top pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno G k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno G k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno G je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno G - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno G - A5            Omalovánka - Písmeno G - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno G patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Písmeno G, ke stažení, online, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, Znaky, pro děti, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno G k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem gem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixy, uhly, pera nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno G lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem gem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tužky, fixy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena g :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krteček, Shrek, Lego či Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: liška, mašinka, dinosauři, auta a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno G.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů