Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno F k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná písmeno F k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno F je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno F - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno F - A5            Omalovánka - Písmeno F - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno F patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, obrázek, zdarma, obrázky, Znaky, k vybarvení, Písmeno F, k vytištění, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno F k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem fem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, vodové barvy, grafitové tužky či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno F lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmenem fem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i písmena f :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, lidské profese nebo též sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Včelka Mája, Shrek, Kocour Garfield a nebo Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, houby, Santa Klaus, mašinka a lokomotiva. Užijte si omalovánku písmena fa, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů