Top pět


Obrázek skůtru k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno E k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená písmeno E k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno E je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Znaky, obrázky, zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, online, Písmeno E, pro děti, ke stažení

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Písmeno E k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmeno í je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, tempery, umělecké tužky anebo uhly. Možností je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek písmeno E lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno í má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí nebo též lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Monster high, Kačer Donald, Rumcajs či Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, traktor, kočka, lokomotiva s vagónky a nebo loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka písmeno e bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů