Nejstahovanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka písmeno D zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená písmeno D k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka písmeno D je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno D - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno D - A5            Omalovánka - Písmeno D - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno D patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, Písmeno D, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Znaky, k tisku, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno D k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem dem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, umělecké tužky, pastelky a pera. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno D lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem dem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixy, voskové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i písmena d :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Aladin, Spiderman, Lego příběh a Angry birds. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, mašinka, astronaut, princezna a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem dem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů