Nejhledanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem písmeno B ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno B je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Znaky, Písmeno B, ke stažení, obrázky, zdarma, k vytištění, online, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno B k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem bem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, olejové pastely, křídy či uhly. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku písmeno B lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem bem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje nebo též čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Krtek, Kocour Garfield, panenka Winx nebo Monster high. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, psi, princezna a princ, auta a houby. Nechť vám omalovánka s písmenem bem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů