Doporučené


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo pi k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem Číslo pi ke kreslení pro malé caparty. Prvních několik desítek cifer Ludolfova čísla pi. Omalovánka k vytisknutí pro všechny malé matematiky. Omalovánka Číslo pi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo pi - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo pi - A5            Omalovánka - Číslo pi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo pi patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, Číslo pi, obrázky, k tisku, online, Znaky, k vytištění, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Číslo pi k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo pi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, zvýrazňovače, olejové pastely nebo tužky. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Číslo pi lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo pi má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, uhlíky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i Číslo pi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Angry birds, Včelka Mája, Asterix a Obelix případně Aladin. Je však těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, princezna, netopýr a raketa. Ať vám omalovánka Číslo pi přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů