Nej omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná abeceda ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka abeceda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Abeceda, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, Znaky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, online, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s abecedou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, voskovky, tužky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek abeceda lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, uhly anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Monster high, Krteček nebo také Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, koně, loď, hasiči a princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku abecedy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů