Nejhledanější


Obrázek jukeboxu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek štěněte

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná slunce k obarvení pro kluky i holky. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, k tisku, k vytištění, obrázek, Vesmír, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Slunce, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s sluncí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, uhly, pastelky a uhlíky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku slunce lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s sluncí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, umělecké tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy sportů nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Aladin, Asterix a Obelix, Shrek a Krteček. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, pes, hasiči, čert a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem slunce.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů