Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Saturn ke kreslení pro děti. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Saturn, obrázky, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázek, Vesmír

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, uhly, pastelové tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Saturn lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se Saturnem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, umělecké tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Hledá se Nemo, Spiderman či Mašinka Tomáš. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, raketa, dinosauři, liška a nebo traktor. Ať si vaše dítko užije malování Saturnu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů