Nej omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná oživlé vajíčko ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka oživlé vajíčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, obrázky, obrázek, k vybarvení, zdarma, Oživlé vajíčko, Vesmír, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s oživlým vajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, uhly, fixky či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek oživlé vajíčko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s oživlým vajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, zvířata a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Batman, Aladin nebo také Lego. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, lokomotiva, auta a pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku oživlé vajíčko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů