Nej omalovánky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem kosmonaut k vybarvování pro chlapce i dívky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytištění, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Kosmonaut, online, k vybarvení, pro děti, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kosmonautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, propisovací tužky, uhly či pastelové tužky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek kosmonaut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, voskovky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, zvířata a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Barbie, Monster high, Ledové království nebo také Sněhurka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, hasiči, vláček, miminko nebo Santa Klaus. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kosmonauta bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů